Kocięta na sprzedaż
Koty do oddania
Facebook
Hodowla Kotów Syberyjskich i Neva Masquerade Nowa Era*PL

Moja historia...

Zawsze kochałam zwierzęta. W dzieciństwie miałam kotkę Agatkę i pieska Amika. W dorosłym życiu były z nami 2 chomiki, rybki w akwarium i ukochany Pinczer - Muminek, który przez 15 lat kochał mnie bezgranicznie. Kiedy odszedł za tęczowy most, w domu zrobiło się pusto, cicho i smutno. Choć Muminka nikt nie zastapi, szybko postanowiłam, że kupię psa i kota, żeby razem się wychowały.

Wybór padł na łagodnego i dobrego Golden Retrievera - Carlosa oraz przepięknego kocurka syberyjskiego Neva Masquarade - Cappucino. Kociak z początku miał być „na kolanka” ale jak poznałam go bliżej, urzeczona jego wspaniałym charakterem, arystokratycznym zachowaniem i pięknym wyglądem, poprosiłam hodowcę o zmianę klasyfikacji na hodowlanego.

Takie były początki mojej domowej hodowli, która stopniowo się rozrasta. Z wielkim zaangażowaniem i pasją realizuję swoje cele hodowlane. Poświęcam moim zwierzakom każdą wolną chwilę, otrzymując w zamian wielką miłość, przywiązanie i oddanie.

Nie musisz znać się na kotach, by wiedzieć, że są jednymi z najlepszych przyjaciół, jakich możesz mieć.

Jolanta Kurowska

W tym miejscu chciałabym bardzo gorąco podziękować wszystkim tym, którzy w moich pierwszych hodowlanych krokach służyli mi dobrą radą i swym doświadczeniem.
Są to na pewno Panie: Mariola Wojciechowska, Emilia Chmielewska, Jagoda Telega i Pan Janusz Naskręcki.

Szczególne podziękowania składam na ręce Pani Iwony Penar ( Hodowla od Kniahini*PL), hodowczyni z wielkim sercem i doświadczeniem, gotowej służyć radą i pomocą w każdej chwili oraz Pani Danuty Środy (Hodowla Perła Północy*PL), dzięki której zamieszkał z nami wyjątkowy kocur HORUS Perła Północy*PL.

Certyfikat Polskiej Federacji Felinologicznej Certyfikat Felis Polonia Certyfikat Firma Godna Zaufania Certyfikat Firma Godna Zaufania 2018 Certyfikat Firma Godna Zaufania 2020 Certyfikat Firma Godna Zaufania 2020 EN tablica Firma Godna Zaufania 2020

Moc a zarazem gracja,
delikatność i niezależność,
wspaniałe zdrowie i charakter,
spryt i inteligencja − to cechy
„uśmiechniętego” kota północy.
(„Kot” 2006, nr 5)