Kocięta na sprzedaż
Koty do oddania
Facebook
Hodowla Kotów Syberyjskich i Neva Masquerade Nowa Era*PL

Kronika hodowli

Rok 2012

2012.12.31

2012.12.29

Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia kocurka Neva Masquerade PHARSALUSA Nowa Era*PL i koteczki syberyjskiej UKAJALI Nowa Era*PL. Pani Angelice i Pani Pauli serdecznie dziękujemy :)

2012.12.28

Dziękujemy za bardzo miłe wpisy do Księgi Gości naszej hodowli. Bardzo nam przyjemnie, że kocięta z Nowej Ery sprawiają radość w wielu rodzinach :) Kot syberyjski zapełni kocią pustkę w każdym domu :)

2012.12.26

Otrzymaliśmy po raz pierwszy zdjęcia koteczki syberyjskiej VICTORIA Nowa Era*PL. Serdeczne podziękowania dla Pana Darka :)

2012.12.25

Serdecznie dziękujemy za kolejne zdjęcia z nowych domów kociąt urodzonych w Hodowli Nowa Era*PL:
Bajkała, Jukatana, Rodezji, Texasa, Tunezji, Toskanii, Ukajali i Utaha.
Cieszymy się, że zamieszczając zdjęcia na naszej stronce, możemy się pochwalić na jakie piękne koty wyrastają nasze kocięta :)

2012.12.24

Pomódlmy się w Noc Betlejemską
W Noc Szczęśliwego Rozwiązania,
By wszystko się nam rozplątało,
Węzły, konflikty, powikłania.

Jan Twardowski

2012.12.15

Byliśmy na wystawie w Niemczech, w Glinde k/Hamburga.
Nasza piękna koteczka Neva Masquerade ZELANDIA Figlarne Kociaki*PL została Championem!!!
Pozostałe dziewczyny syberyjskie zdobyły kolejne, niezbędne do uzyskania tytułów certyfikaty: GIC ODISSI od Kniahini*PL na SC, IC ZATEJKA z Dworku Bojara*PL na GIC a CH NAOMI od Kniahini*PL na IC. Następna planowana wystawa z naszym udziałem już w styczniu 2013 roku w Warszawie. Trzymajcie kciuki :)

2012.12.14

śliczna szylkretka syberyjska VICTORIA Nowa Era*PL pojechała do nowego domu. Zamieszkała w Gdańsku u wspaniałej rodziny.
Szybko zaklimatyzowała się w nowym domu. Bądź szczęśliwa maleńka :)

2012.12.09

Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia dwóch koteczek syberyjskich mieszkających w Gdańsku :) Zobaczcie sami jak pięknie wyrosły i ofutrzyły się: GALIA Nowa Era*PL i MARSYLIA Nowa Era*PL. Serdeczne podziękowania dla Ani, Pani Krystyny i Pana Mariana :)

2012.12.02

Piękna koteczka RODEZJA Nowa Era*PL po raz kolejny uczestniczyła w wystawie kotów, tym razem w Warszawie. Pan Piotr z rodziną załapali „bakcyla wystawowego” i z dumą wystawiają swoją Rodusię. Tym razem już w klasie młodzieży koteczka otrzymała wszystkie oceny doskonałe budząc zachwyt sędziego i licznie przybyłej warszawskiej publiczności :) Serdecznie gratulujemy :)

2012.12.01

Otrzymaliśmy po raz pierwszy zdjęcia koteczki VENICE Nowa Era*PL oraz kolejne zdjęcia koteczki CZUKOTKA Nowa Era*PL. Serdecznie dziękujmy Pani Monisi i Panu Radzikowi :) Wielką przyjemność sprawia nam możliwość śledzenia rozwoju kociąt i obserwacja na jakie piękne dorosłe koty wyrastają.
Gorąco pozdrawiamy a dla futrzaków przesyłamy wielkie głaski :)

2012.11.25

Do nowego domku pojechała ślicznotka syberyjska VENICE Nowa Era*PL. Zamieszkała u naszych przyjaciół: p. Monisi, p. Radzika, Mikołaja i Kacpra razem z kotami syberyjskimi Kitanem i Jusią (CZUKOTKA Nowa Era*PL) oraz z suczką rasy husky Aklą.
Koteczka szybko zaprzyjaźniła się ze wszystkimi domownikami. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że kicia ma tak wspaniałą nową rodzinę :)

2012.11.24

Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia koteczki syberyjskiej UGANDA Nowa Era*PL od Pani Ewy ze Szczecina :)
Otrzymaliśmy również kolejne zdjęcia kocurka syberyjskiego RODAN Nowa Era*PL od Pani Ewy z Bydgoszczy :) Obu Paniom serdecznie dziękujemy :)

2012.11.23

Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia koteczki syberyjskiej JAKUCJA Nowa Era*PL. Serdeczne podziękowania dla Beatki i Mariusza :)

2012.11.22

Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia koteczki syberyjskiej TUNEZJA Nowa Era*PL. Serdeczne podziękowania dla Mireli i Gniewka :)

2012.11.19

Otrzymaliśmy po raz pierwszy zdjęcia kocurka syberyjskiego URBINO Nowa Era*PL. Serdeczne podziękowania dla Pani Oli :)

2012.11.12

Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia koteczki syberyjskiej UKAJALI Nowa Era*PL. Serdeczne podziękowania dla Pani Pauliny :)

2012.11.43019

Nasza kolejna wystawa tym razem odbyła się w Gorzowie Wielkopolskim. Przepiękna szylkretka IC ZATEJKA z Dworku Bojara*PL zdobyła kolejne certyfikaty na GIC. Nasz kocur syberyjski, reproduktor IC DRAZIC Contentus*PL ukończył tytuł GRAND INTERNATIONALE CHAMPION!!!
Kocięta Neva Masquerade - dzieci naszego pięknego kocura reproduktora IC ALEKSANDRA vel żooli*PL zdobyły podwójną Nominację do BIS-u zdobywając zaszczytne NOM BIS w kategorii kociąt: Miot „B” z hodowli Libella Kitty*PL i Miot „D” z hodowli Pure Posh*PL. Jesteśmy bardzo dumni z naszego kocura, który daje piękne, dobre w typie kocięta w licznych miotach :)
JAKUCJA Nowa Era*PL odnotowała wspaniały debiut w klasie otwartej uzyskując swoje pierwsze certyfikaty CAC na Championa oraz zdobywając BEST IN VARIETE (BIV) dla najlepszej kotki syberyjskiej w kolorze :) W Gorzowie debiutowała też w kategorii kociąt RYGA Nowa Era*PL zdobywając oceny doskonałe a inna córeczka naszego GIC DRAZICA Contentus*PL - ATHENA Pretty Siberian*PL została Championem!!!. Serdecznie gratulujemy Ani, Marlenie, Beacie i Bogusi wspaniałych osiągnięć wystawowych. Wielkie głaski dla pięknych kotków. Trzymamy kciuki za następne sukcesy :)))

2012.11.10

Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia kocurka syberyjskiego UTAH Nowa Era*PL. Serdeczne podziękowania dla Pani Justyny :)

2012.11.03

Kolejna wystawa wspaniałej koteczki RODEZJA Nowa Era*PL. Tym razem w łodzi Rodusia otrzymała EX 1 i zdobyła Nominację do BEST IN SHOW!!!
Serdecznie gratulujemy Panie Piotrze!!! Wielkie głaski dla Rodezji :)
W łodzi rozpoczęła Championat MARTYNIKA Nowa Era*PL zdobywając swoje pierwsze certyfikaty CAC. Serdecznie gratulujemy Basiu i Ewuniu!!!
Wielkie głaski dla Martynisi :)

2012.11.03

Do nowego domu w pięknej słonecznej Italii pojechały dwie przepiękne koteczki syberyjskie z naszej hodowli: RYGA Nowa Era*PL i TAJLANDIA Nowa Era*PL Zamieszkają w Genui u Hany i Mauro w Hodowli Peloucheland :) życzymy koteczkom wielu sukcesów hodowlanych i wystawowych a nowym opiekunom wiele radości i satysfakcji z obcowania z tymi cudownymi istotami :)

2012.11.01

Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia kocurka syberyjskiego TEXAS Nowa Era*PL. Serdeczne podziękowania dla Tadzia i Ewelinki :)

2012.10.27

Następne kocięta syberyjskie pojechały do nowych domów. UKAJALI Nowa Era*PL zamieszkała w łochowie k/Bydgoszczy a chłopaki syberyjskie UTAH Nowa Era*PL i URBINO Nowa Era*PL pojechali do Warszawy ale do różnych rodzin. Cała trójka szczęśliwie znalazła wspaniałych, kochających opiekunów. Już wieczorem otrzymaliśmy relacje i zdjęcia Ukajali i Utaha. Serdecznie dziękujemy Pani Paulinie i Pani Justynie. Wielkie głaski dla kociaków :)

2012.10.26

Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia koteczki syberyjskiej RODEZJA Nowa Era*PL.
Serdecznie dziękujemy Panie Piotrze :)

2012.10.22

Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia z nowych domów w Irlandii naszych pięknych koteczek TUNEZJI Nowa Era*PL i SORBONY Nowa Era*PL.
Dziękujemy i bardzo się cieszymy, ze możemy współuczestniczyć w sukcesach obu kotek i na bieżąco śledzić ich rozwój :)

2012.10.21

Na wystawie w Dublinie (Irlandia) debiutowały dwie koteczki z naszej hodowli: TUNEZJA Nowa Era*PL i SORBONA Nowa Era*PL.
Koteczki zaprezentowały się wspaniale!!! Zrobiły furorę wśród Irlandczyków godnie reprezentując swoją rasę i naszą hodowlę :)
Koteczka Neva Masquerde SORBONA Nowa Era*PL zdobyła SECOND BREED CLASS a koteczka syberyjska TUNEZJA Nowa Era*PL triumfowała zdobywając FIRST BREED CLASS i BEST OF BREED!!!
Serdecznie gratulujemy dla Mireli, Dionne i Gniewka tak udanego debiutu ich wspaniałych koteczek :)

2012.10.20

Dwie puchate koteczki z miotu „U” opuściły już hodowlę. UPPSALA Nowa Era*PL pojechała do Krzeszyc k/ Gorzowa Wielkopolskiego a UGANDA Nowa Era*PL pozostała w rodzimym Szczecinie.
Wszystkiego Dobrego maluchy!!! Bądźcie zdrowe i grzeczne dając wiele radości nowym opiekunom :)

2012.10.17

Prześliczna RUGIA Nowa Era*PL pojechała do nowego domku do Szwajcarii. Zamieszkała u Bogusi i Moritza razem z innymi kotkami syberyjskimi w hodowli Pretty Siberian*PL. Trzymamy kciuki za spodziewane sukcesy wystawowe i hodowlane pięknej Rugii :)

2012.10.12

W nowym domku w Szczecinie zamieszkały kolejne kocięta: TANZANIA Nowa Era*PL i SENEGAL Nowa Era*PL.
Powiększyły kocią rodzinę Pani Eli - prawdziwej miłośniczki kotów.
Wielkie głaski dla kotków i serdeczne pozdrowienia dla ich nowej opiekunki :)

2012.10.07

Najjaśniejsza z „Rudzików” RODEZJA Nowa Era*PL debiutowała na wystawie w Krakowie w klasie kociąt.
Bardzo podobała się sędziom jak i licznie przybyłej publiczności.
Zaprezentowała się wspaniale pozostawiając w tyle konkurencję. Otrzymała ocenę doskonałą i wybrana została najlepszą kotką syberyjską w kolorze, zdobywając BEST IN VARIETE :)))
Serdecznie gratulujemy Panie Piotrze!!! Wielkie głaski dla Rodezji :))))

2012.10.07

Wszystkie kocięta z aktualnych miotów są już zarezerwowane :)))))
Niektóre zamieszkały w nowych domach, inne jeszcze czekają aż będą gotowe do odbioru.
Nowych kociąt spodziewamy się w listopadzie. Zapraszamy do zakładki Nasze Plany.
Przyjmujemy zapisy na listę oczekujących na śliczne kocięta z Nowej Ery*PL.

2012.10.06

Cudowny kocurek syberyjski ROSTOV Nowa Era*PL pojechał do nowego domu do Niemiec.
Rudzik zamieszkał w Hamburgu. Moja kochana gadatliwa „Koza” teraz będzie miauczeć po niemiecku :) Bądź szczęśliwy kotulku :)

2012.10.03

Otrzymaliśmy po raz pierwszy zdjęcia kocurka syberyjskiego TEXAS Nowa Era*PL. Serdecznie dziękujemy Ewelince i Tadeuszowi :)

2012.10.01

Otrzymaliśmy po raz pierwszy zdjęcia koteczki TOSKANII Nowa Era*PL z nowego domu w Bydgoszczy.
Tosia czuje się świetnie, ma kocich przyjaciół i kochających opiekunów. Dziękujemy Lucynko :)

2012.09.30

Kolejny wspaniały kociak RODOS Nowa Era*PL opuścił hodowlę. Zamieszkał w Szwecji u kochającej rodziny :) Będzie mu tam dobrze :)))

2012.09.29

Nasza kolejna, niemiecka wystawa kotów. Tym razem w malowniczym UEZLZEN pięknie zaprezentował się nasz kocur reproduktor IC DRAZIC Contentus*PL zdobywając kolejny, przedostatni już certyfikat CAGCIB na Grand Internationale Champion. Dzielnie kibicują Drazicowi nowi opiekunowie jego córeczki RODEZJI Nowa Era*PL. IC DRACIC Contentus*PL ma w Krakowie prawdziwy funclub :))) Serdecznie dziękujemy!!!

2012.09.28

Dzisiaj wieczorem w nowym domu w Szczecinie zamieszkała koteczka Neva Masquerade POLINEZJA Nowa Era*PL. Mała trafiła do wspaniałej rodziny :) Jestem pewna, że będzie tam szczęśliwa. Wszystkiego Dobrego !!!

2012.09.27

Hodowlę opuścił uroczy kocurek syberyjski TEXAS Nowa Era*PL o pięknym, dymnym umaszczeniu. Maluch zamieszkał u miłej rodziny w Gryfinie. Jako towarzysza zabaw będzie miał suczkę shi tzu Frankę :) Bądź zdrowy i szczęśliwy kotulku :)

2012.09.25

Jeszcze tylko dwa kocięta czekają na nowe, kochające rodziny.
Prześliczna rudosrebrzysta koteczka RUGIA Nowa Era*PL oraz rozkoszny rudzielec UTAH Nowa Era*PL.
Zapraszamy do rezerwacji maluszków :)

2012.09.23

Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia koteczki syberyjskiej RODEZJA Nowa Era*PL.
Serdecznie dziękujemy Panie Piotrze :)

2012.09.22

Otrzymaliśmy po raz pierwszy zdjęcia koteczki Neva Masquerade SOFIA Nowa Era*PL.
Serdecznie dziękujemy Pani Ulu :)

2012.09.20

Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia z Zakopanego. Serdecznie dziękujemy)))
Kocurek NEAPOL Nowa Era*PL w domu zwany Nepal ładnie rośnie i rozwija się prawidłowo.
Jego futerko ściemniało i kocurek staje się podobny do taty IC ALEKSANDRA vel żooli*PL.

2012.09.16

Otrzymaliśmy po raz pierwszy zdjęcia Kocurka Neva Masquerade PHARSALUS Nowa Era*PL. Serdecznie dziękujemy Pani Angeliko :)

2012.09.15

Byliśmy na wystawie w malowniczym Bindlach na Bawarii :) Nasz rudy srebrzysty kocur syberyjski IC DRAZIC Contentus*PL tym razem zajął drugie miejsce.
Kocur Neva Masquerade CH ALEKSANDER vel żooli*PL ukończył w Niemczech tytuł Internationale Champion!!!

2012.09.13

Wyjątkowo piękne, zdrowe i dorodne „Rudziki” czekają na nowe domki. Gotowe do odbioru są trzy rozmruczane, rudo srebrzyste kocięta: ROSTOV, RODOS i RUGIA Nowa Era*PL.
Serdecznie zapraszamy do rezerwacji tych wspaniałych, dobrych w typie kociąt syberyjskich :)

2012.09.13

Otrzymaliśmy po raz pierwszy zdjęcia z nowego domu koteczki Neva Masquerade o imieniu SYBERIA Nowa Era*PL.
Serdecznie dziękujemy Pani Natalio :)

2012.09.12

Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia najjaśniejszej koteczki z miotu „Rudzików”: RODEZJI Nowa Era*PL. Dziękujemy :)))
Mała w pełni zaakceptowała nową rodzinę. Jest zdrowa, wesoła i szczęśliwa :)

2012.09.09

Otrzymaliśmy po raz pierwszy zdjęcia koteczki Rodezji z nowego domu w Krakowie. Serdecznie dziękujemy Panie Piotrze :)

2012.09.08

Kolejne kocięta opuściły dzisiaj hodowlę :) RODEZJA Nowa Era*PL zamieszkała w Krakowie a SYBERIA Nowa Era*PL została w Szczecinie.
Nowym opiekunom życzę wielu szczęśliwych lat w towarzystwie pięknych i mądrych syberyjczyków :) A dla koteczek Rodezji i Syberii przesyłam wielkie głaski od hodowcy :) Wszystkiego Dobrego maluchy :)

2012.09.02

Otrzymaliśmy po raz pierwszy zdjęcia kocurka Rodana z nowego domu. Serdecznie dziękujemy Pani Ewo :)

2012.08.27

Dzisiaj do nowego domku pojechała wesoła i towarzyska PANAMA Nowa Era*PL. Koteczka zamieszkała w Trzeszczynie. Stała się członkiem miłej i sympatycznej rodziny. Mała Natalka to prawdziwa miłośniczka kotów. Panama będzie miała wspaniałego kompana do zabaw. Wielkie głaski Myszko :)

2012.08.26

Pierwszy Rudzik z MIOTU R opuścił już hodowlę. RODAN Nowa Era*PL zamieszkał w pięknym domu z ogrodem koło Bydgoszczy. Nowa rodzina pokochała słodkiego malucha od pierwszego wejrzenia. Niech się zdrowo chowa i spełni oczekiwania nowych opiekunów. Bądź szczęśliwy Rodanku :)

2012.08.18

Do nowego domku pojechał kocurek Neva Masquerade PHARSALUS Nowa Era*PL. To wyjątkowy kociak :)
Trudno było mi rozstać się z ukochaną, rozmruczaną, wesołą i łagodną „Myszą”. Kocurek zamieszkał w Warszawie u bardzo miłych i wrażliwych ludzi. Bądź zdrowy i szczęśliwy w nowym domku i daj swojej nowej rodzinie dużo kociej miłości :) Wielkie głaski maluszku i serdeczne pozdrowienia dla nowych opiekunów :)

2012.08.18

Dziękujemy za zdjęcia z nowego domu syberyjskiej piękności JAKUCJI Nowa Era*PL.
Ta przepięknie ubarwiona szylkretka syberyjska żyje w zgodzie z innymi kotami i z psami :)
Potrafiła też zaprzyjaźnić się z małą Halinką - najmłodszym członkiem rodziny. Brawo Beatko !!! Serdecznie pozdrawiamy :)

2012.08.17

Mamy nowe kocięta!!! CH BERTA Przez Przypadek*PL urodziła śliczny kolorowy MIOT „V”.
Po raz pierwszy w naszej hodowli urodził się niebieski chłopczyk syberyjski :)
Szczęśliwym tatusiem został SC HORUS Perła Północy*PL. Zapraszamy do rezerwacji maluszków :)

2012.07.20

Piękna srebrzysta szylkretka GAJA Nowa Era*PL została szczęśliwą mamą czterech ślicznych maluszków syberyjskich :)
Kocięta urodziły się w zaprzyjaźnionej hodowli Z Pogranicza *PL.
Serdecznie gratulujemy Dorotko!!!
Wielkie głaski dla Gajki :)

2012.07.14

Ten dzień jest dla nas szczególny !!! Nasz utytułowany kocur syberyjski - reproduktor SC HORUS Perła Północy*PL ukończył dziś 4 lata. Jest już w pełni ukształtowanym, imponującym kocurem syberyjskim, godnie reprezentującym swoją rasę i naszą hodowlę - Nowa Era*PL.
W ciągu tych czterech lat został ojcem 49 i dziadkiem 26 pięknych kociąt syberyjskich!!!
Syn SC HORUSA Perła Północy*PL - SC BOSTON Nowa Era*PL, szybko dorównał ojcu i zdobył najwyższy tytuł SUPREME CHAMPION, został WINNER BEST IN SHOW na wystawie w Czechach oraz wyróżniony jako BEST MALE TOP-CAT 2011 SIB CAT CLUB !!!
Córka SC HORUSA Perła Północy*PL - IC GEORGIA Nowa Era*PL zdobyła tytuł INTERNATIONALE CHAMPION !!! Kolejna córka SC HORUSA Perła Północy*PL - JORDANIA Nowa Era*PL zdobyła BIS Kitten 6-10 na wystawie w Niemczech!!! Czekamy na dalsze tytuły i osiągnięcia jego potomków :)SC HORUS Perła Północy*PL budzi powszechny podziw. Jest wspaniałym towarzyszem i wyjątkowym kocurem - prawdziwym przyjacielem :)
Jesteśmy z niego dumni i bardzo go kochamy :)

2012.07.14

Nasze „Bączki” z MIOTU „L”: LAPONIA, LIMA, LIZBONA. LOARA, LUIZJANA i LUXOR ukończyły dziś roczek !!!
Wielkie głaski dla kotków !!! Z całego serca pozdrawiamy opiekunów tych słodkich i wesołych neveczek :)

2012.07.12

Nasz piękny, utytułowany kocur SC HORUS Perła Północy*PL został ojcem pięciu maluszków syberyjskich :)
Kocięta urodziły się w zaprzyjaźnionej hodowli Pure Posh*PL. Serdecznie gratulujemy Marlenko :)

2012.07.10

Nasz kochany Aluś - CH ALEKSANDER vel żooli*PL został tatusiem sześciu puchatych neveczek :)
Kocięta urodziły się w zaprzyjaźnionej hodowli Libellakitty*PL. Serdecznie gratulujemy Aniu :)

2012.07.10

MIOT „K” kończy dziś roczek :) Wielkie głaski dla Kalifornii i Kilimandżaro !!! Wszystkiego dobrego dla opiekunów dorosłych już kotków :)

2012.07.08

Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia koteczki Jardine i po raz pierwszy zdjęcia koteczki Olimpii. Serdecznie dziękujemy Jolu :)

2012.07.07

Nasza piękna koteczka CH NAOMI od Kniahini*PL urodziła 6 wspaniałych, kolorowych kociąt syberyjskich: 3 dziewczynki i 3 chłopaczków - MIOT „U”. Szczęśliwym tatusiem został SC HORUS Perła Północy*PL. Zapraszamy do rezerwacji tych ślicznych kociątek :)

2012.07.05

Nasz wspaniały reproduktor SC BOSTON Nowa Era*PL został tatusiem aż siedmiu ślicznych syberyjczyków !!! Kocięta urodziły się w zaprzyjaźnionej hodowli Pretty Siberian*PL. Serdecznie gratulujemy Bogusiu :)

2012.06.30

Otrzymaliśmy po raz pierwszy zdjęcia koteczki Martyniki. Serdecznie dziękujemy Ewuniu :)

2012.06.27

Otrzymaliśmy po raz pierwszy zdjęcia kocurka Neapola. Ależ on wyrósł! Serdeczne podziękowania dla Kuby i Karola :)

2012.06.25

Nasze kocięta z MIOTU „J”: JAKUCJA, JAMAJKA, JARDINE, JORDANIA, JUKATAN i JURMALA Nowa Era*PL ukończyły dziś roczek!!! Dużo głasków i mizianek, szczęśliwego, długiego życia dla naszych milusińskich a dla opiekunów wielu wspaniałych, rozmruczanych chwil z kochanym syberyjczykiem u boku :)

2012.06.24

Po długim oczekiwaniu IC GEORGIA Nowa Era*PL została mamą czterech upragnionych, tłuściutkich kociątek syberyjskich. Szczęśliwym tatusiem jest nasz piękny kocur reproduktor IC DRAZIC Contentus*PL. Kocięta urodziły się w zaprzyjaźnionej hodowli Pretty Siberian*PL.

2012.06.20

Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia koteczki Kalifornii. Serdecznie dziękujemy Izuniu :)

2012.06.18

Dzisiaj rano nasze najwyżej utytułowane syberyjczyki:SC IZYDA Figlarne Kociaki*PL i SC HORUS Perła Północy*PL zostali rodzicami przepięknych kociąt MIOT „T”. To już trzeci rewelacyjny miot tej pary - sześć ślicznych, zróżnicowanych w kolorze, dobrych w typie kociąt syberyjskich :) Zapraszamy do rezerwacji maluszków :)

2012.06.10

Dzisiaj do nowego domu pojechała nasza szylkretka OLIMPIA Nowa Era*PL. Zamieszkała u Joli w Gryfinie razem z niebieską koteczką JARDINE Nowa Era*PL. Mała ma szczęście. Trafiła do wspaniałych ludzi :) Bardzo się cieszę, że koteczka będzie miała towarzystwo swojej starszej siostry :) Obie kotki są córkami naszego wspaniałego kocura SC HORUSA Perła Północy*PL.

Serdecznie dziękujemy za zdjęcia LOARY i LIMY z nowych domów. Bardzo się cieszymy, ze koteczki tak pięknie rosną, są zdrowe i szczęśliwe :)

2012.06.07

Mamy kolejne, puchate kocięta Neva Masquerade MIOT „S” ze skojarzenia ZELANDIA Figlarne Kociaki*PL i CH ALEKSANDER vel żooli*PL. Cudowne, niebieskookie śnieżynki czekają na rezerwacje. Zapraszamy !!!

2012.05.23

Jesteśmy bardzo dumni z naszego wspaniałego kocura-reproduktora. CH ALEKSANDER vel żooli*PL ponownie został ojcem.
To już druga "Szczęśliwa Siódemka" ślicznych neveczek :)
Kocięta urodziły się w zaprzyjaźnionej hodowli Caminada*PL

2012.05.21

Mamy nowe maluszki syberyjskie - MIOT „R”. Tym razem wszystkie kocięta są rude i kremowe srebrzyste, pręgowane :)
3 dziewczynki i 3 chłopców - nasze śliczne „Rudziki”.
Mamusią została GIC ODISSI od Kniahini*PL a tatuś kociąt to IC DRAZIC Contentus*PL. Sedecznie zapraszamy do rezerwacji naszych pięknych syberyjskich „Rudzików”.

2012.05.10

MIOT „K” ma już 10 miesięcy. Dużo głasków dla małych Jubilatów :) Serdecznie dziękujemy za zdjęcia KALIFORNII Nowa Era*PL obecnie mieszkającej u wspaniałej rodziny w dalekiej Holandii :)

2012.05.08

BLANKA Koci Eden*PL została szczęśliwą mamą 4 kociąt Neva Masquerade - MIOT „P” :) Na świat przyszły 2 dziewczynki i 2 chłopaczków. Kocia mama czuje się dobrze a jej kocięta są duże i silne :) Tatuś CH ALEKSANDER vel żooli*PL spisał się na medal :)
Zapraszamy do rezerwacji słodkich, puchatych kociąt Neva Masquerade :)

2012.05.05

Podczas Wystawy Kotów w łodzi odbyło się podsumowanie osiągnięć wystawowych z minionego roku syberyjczyków zrzeszonych w SIB CAT CLUBIE. Nasze koty syberyjskie z hodowli Nowa Era*PL uplasowały się w czołówce rankingu TOP-CAT 2011.
Wśród kocurów dorosłych najlepszy okazał się nasz wspaniały reproduktor SC BOSTON Nowa Era*PL, który uzyskał aż 145 pkt. i zajął III miejsce pod względem globalnej punktacji :) IV miejsce zajęła SC IZYDA Figlarne Kociaki*PL, na V miejscu uplasowała się GIC ODISSI od Kniahini*PL, VII miejsce zajęła GIC YARISHA z Dworku Bojara a VIII - IC DRAZIC Contentus*PL. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych wspaniałych i kochanych kotów syberyjskich :)

2012.05.05

Nasz śliczny rudy jedynak - ILLINOIS Nowa Era*PL, skończył dzisiaj roczek :) Dużo głasków dla kocurka. Niech zdrowo rośnie i sprawia wiele radości nowym opiekunom :)

2012.05.04

Nasz piękny kocur Neva Masquerade CH ALEKSANDER vel żooli*PL został ojcem siedmiu puchatych nevek:)
Kocięta urodziły się w zaprzyjaźnionej hodowli Pure Posh*PL

2012.04.28/29

W tych dniach odbyła się najważniejsza dla nas, coroczna wystawa w rodzimym Szczecinie. Tym razem tak się szczęśliwie złożyło, że kilka naszych wspaniałych kotów syberyjskich skończyło już karierę wystawową zdobywając wymarzone, najwyższe tytuły.
GIC IZYDA Figlarne Kociaki*PL ukończyła tytuł SUPREME CHAMPION !!!
GIC BOSTON Nowa Era*PL ukończył tytuł SUPREME CHAMPION !!!
IC YARISHA z Dworku Bojara*PL ukończyła tytuł GRAND INTERNATIONALE CHAMPION !!!
CH BERTA Przez Przypadek*PL ukończyła tytuł INTERNATIONALE CHAMPION i zdobyła BEST IN VARIETE - okazała się najlepszą kotką syberyjską w kolorze :)
CH ALEKSANDER vel żooli*PL zdobył certyfikat CACIB na Intera a ZELANDIA Figlarne Kociaki*PL zdobyła dwa certyfikaty na Championa. Młodzutka JORDANIA Nowa Era*PL (obecnie w hodowli Pretty Syberian*PL) rozpoczęła Championat :)
Jesteśmy dumni z naszych wspaniałych, utytułowanych kotów Syberyjskich i Neva Masquerade :)

2012.04.24

Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia LUIZJANY Nowa Era*PL z nowego domu.
Dziękujemy Pani Madziu :)
Koteczka wyrosła na piękną neveczkę ze wspaniałym futerkiem i urokliwym spojrzeniem niebieskich oczu.

2012.04.21

Byliśmy w Niemczech, w malowniczej, bajkowej wręcz miejscowości Weinbohla.
CH ALEKSANDER vel żooli*PL i CH BERTA Przez Przypadek*PL zdobyły certyfikaty CACIB na Internationale Champion.
GIC IZYDA Figlarne Kociaki*PL i GIC BOSTON Nowa Era*PL otrzymały kolejne certyfikaty CACS niezbędne do zdobycia Supreme Champion. SC to najwyższy koci tytuł. W hodowli Nowa Era*PL dotychczas tylko jeden wspaniały kocur reproduktor SC HORUS Perła Północy*PL zdobył Supreme Champion!!!. Mam nadzieję, że już wkrótce, tym zaszczytnym tytułem będą mogły również się pochwalić GIC IZYDA Figlarne Kociaki*PL oraz GIC BOSTON Nowa Era*PL. Trzymajcie kciuki za sukcesy naszych kotów na wystawie w Szczecinie :)

2012.04.21

Wielki sukces na wystawie w Weinbohla (Niemcy) osiągnęła JORDANIA Nowa Era*PL - córka naszej utytułowanej pary syberyjskiej:
GIC IZYDY Figlarne Kociaki*PL i SC HORUSA Perła Północy*PL.
Ta młodziutka koteczka (obecnie w Hodowli Pretty Siberian*PL), startująca w klasie młodzieży, zdobyła NOM BIS i w pięknym stylu wygrała BEST IN SHOW Kitten 6-10!!!
Po GIC BOSTONIE Nowa Era*PL i GIC IZYDZIE Figlarne Kociaki*PL jest to kolejny BIS w Naszej hodowli Nowa Era*PL :)
Jesteśmy szczęśliwi i bardzo dumni. Dalsza kariera wystawowa Jordanii dobrze się zapowiada.
Bogusiu serdecznie gratulujemy!!!

2012.04.13

Dziękujemy za nowe zdjęcia BAJKAłA Nowa Era*PL. Wyrósł na dorodnego, pięknego kocura syberyjskiego. Bajkał zaskarbił sobie miłość całej rodziny, której stał się członkiem.
Cieszymy się, że kot jest zdrowy, ma wspaniałych opiekunów i wiedzie szczęśliwy żywot kastrata.

2012.04.42956

Zdrowych, radosnych świąt Wielkiej Nocy. Suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny z mruczeniem w tle
życzy Jola Kurowska z rodziną

2012.04.07

Serdecznie dziękujemy za nowe zdjęcia MIAMI Nowa Era*PL i JARDINE Nowa Era*PL.
Nasze serca się radują, że obie koteczki trafiły do kochających rodzin.
Na pewno wyrosną na syberyjskie piękności :)

2012.04.06

2012.03.24/25

Kolejny raz pojechaliśmy na Wystawę Kotów Rasowych do malowniczego Usti nad łabą.
CH GEORGIA Nowa Era*PL ukończyła tytuł Internationale Champion!!! Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć tej młodej jeszcze a już tak dobrze zapowiadającej się koteczki syberyjskiej :)
Bogusiu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wystawowych :)
Nasze koty z hodowli Nowa Era*PL - GIC ODISSI od Kniahini*PL oraz GIC BOSTON Nowa Era*PL zdobyły kolejne certyfikaty CACS na Supreme Champion a IC YARISHA z Dworku Bojara*PL - certyfikaty CAGCIB na Grand Internationale Champion.
W nagrodę nasze piękne koty otrzymały kolorowe czeskie rozety :)

2012.03.13

Pierwszą Rocznicę Urodzin obchodzą dziś kocurki z MIOTU „H”: Homer, Hamilton i Hollywood.
Najserdeczniejsze życzenia, dużo głasków i mizianek od kochających opiekunów. Rośnijcie zdrowo chłopaki!!!

2012.03.12

Dziękujemy za nowe zdjęcia szylkretowej srebrzystej koteczki KALIFORNII Nowa Era*PL.
Jesteśmy dumni, że nasza syberyjka godnie reprezentuje hodowlę Nowa Era*PL w dalekiej Holandii :)
Jaka jest już duża i pięknie ofutrzona zobaczcie sami w zakładce: W Nowych Domach oraz w Kociętach: MIOT „K”. Zapraszamy :)

2012.03.43019

Byliśmy na wystawie w Wałbrzychu. IC YARISHA z Dworku Bojara*PL otrzymała certyfikaty na Grand Internationale Champion. GIC BOSTON Nowa Era*PL, GIC IZYDA Figlarne Kociaki*PL oraz GIC ODISSI od Kniahini*PL zdobyły koloejne certyfikaty CACS do najwyższego tytułu Supreme Champion !!! Dodatkowo kremowo srebrzysta GIC ODISSI od Kniahini*PL zdobyła Best in Variete (BIV) jako najlepsza kotka syberyjska w kolorze :)

Fotorelacja z Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych w Wałbrzychu - 10/11 marca 2012 roku (zdjęcia pochodzą z portalu www.walbrzyszek.com).

2012.03.10

Kocięta z MIOTU „G” ukończyły dziś roczek!!! Dużo głasków dla kotków oraz wszystkiego najlepszego dla ich nowych opiekunów :) Piękne prezenty w Dniu Urodzin otrzymały dwie koteczki z MIOTU"G" na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Wałbrzychu. GAJA Nowa Era*PL zdobyła swoje pierwsze certyfikaty CAC a GEORGIA Nowa Era*PL uzyskała tytuł Championa i została nominowana do BEST IN SHOW!!! Hodowczyniom: Dorotce Z Pogranicza*PL i Bogusi z Pretty Siberian*PL serdecznie gratulujemy. życzymy wielu sukcesów hodowlanych i wystawowych :)

2012.03.07

Nasza piękna szylkretka IC ZATEJKA z Dworku Bojara*PL urodziła córeczkę - jedynaczkę.
Koteczka jest prześliczna. Duża, silna, dobra w typie, o pięknych proporcjach a kolorystycznie bardzo podobna do mamy:) Tatusiem ponownie został nasz wspaniały reproduktor SC HORUS Perła Północy*PL. Zapraszamy do zakładki Kocięta: MIOT „O”.

2012.02.26

Pojechaliśmy do łodzi na IV Seminarium Polskiej Federacji Felinologicznej - Felis Polonia.
Oprócz nowych doświadczeń hodowlano-wystawowych, zdobywamy także fachową wiedzę merytoryczną, niezbędną w pracy hodowcy.
Kolejny zdobyty CERTYFIKAT potwierdza nasz udział w SEMINARIUM FPL.

2012.02.25

Nasz słodka wiewióreczka NIKOZJA Nowa Era*PL pojechała do nowego domku. Zamieszkała w Danii u Agnieszki, Michała i łukasza.
W naszym domu zrobiło się dziwnie cicho i spokojnie.
Kto by pomyślał, że nieobecność jednego małego kotka tak bardzo będzie odczuwalna. Już tęsknimy za naszym maluszkiem. życzymy dużo radości z obcowania z Nikozją a małej zdrówka i szczęścia u nowej rodziny :)

2012.02.17

2012.02.43051

Kolejna Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, tym razem w Warszawie. Kocur reproduktor Neva Masquerade - ALEKSANDER vel żooli*PL został Championem a IC ODISSI od Kniahini*PL ukończyła tytuł Grand Internationale Champion oraz dwukrotnie zdobyła BIV i uzyskała Nominację do BISu!!!
GIC IZYDA Figlarne Kociaki*PL zdobyła kolejne certyfikaty CACS, BIV i NOM BIS!!! Nasza najmłodsza koteczka Neva Masquerade - ZELANDIA Figlarne Kociaki*PL, tym razem bez certyfikatów z lokatą EX2.
Na tej wystawie swoje pierwsze sukcesy odniosły również nasze koteczki obecnie zamieszkałe w Hodowli Pretty Siberian*PL.
GEORGIA Nowa Era*PL zdobyła swoje pierwsze certyfikaty CAC a JORDANIA Nowa Era*PL debiutowała w kasie młodzieży zdobywając ocenę EX1. Serdecznie gratulujemy pierwszych osiągnięć :)
Licznie przybyła publiczność szczerze podziwiała nasze koty. Lubimy warszawskie wystawy :)

2012.02.10

Dzisiaj nad ranem spotkała nas tragedia :(
Nasza ulubiona koteczka CH ESTERKA z Warmii*PL niespodziewanie zmarła podczas porodu a wraz z nią kocięta, których nie zdążyła urodzić :( To straszny dla nas szok i wielka niesprawiedliwość, niepowetowana strata... Nasza cudowna syberyjska księżniczka odeszła za Tęczowy Most... Nie możemy się z tym pogodzić :(
Estoniu, tak bardzo nam ciebie brakuje, maleńka...

2012.02.05

Dzień Kota w Galerii Kaskada - fotografie Andrzej Szkocki

2012.01.21/22

Międzynarodowa Wystawa Kotów w Pradze na długo pozostanie w naszej pamięci :)

Nasze cudowne Syberyjczyki osiągnęły wspaniałe sukcesy!!!
Wszystkie nasze koty biorące udział w praskiej wystawie otrzymały tak ważne zagraniczne certyfikaty :)
Piękna szylkretka IC ZATEJKA z Dworku Bojara*PL zakończyła tytuł International Champion i rozpoczęła Grand International Champion :) Kremowo srebrzysta IC ODISSI od Kniahini*PL otrzymała podwójną Nominację do BIS oraz zdobyła tytuł BEST IN VARIETE, czyli najlepszy kot syberyjski w kolorze, zdobywając przy okazji kolejne dwa certyfikaty CAGCIB przybliżające ją do tytułu Grand International Champion!
GIC BOSTON Nowa Era *PL zdobył dwa certyfikaty CACS na Supreme Championa oraz tytuł BEST IN VARIETE, czyli najlepszy kot syberyjski w kolorze! GIC IZYDA Figlarne Kociaki*PL powtórzyła sukces GIC BOSTONA Nowa Era*PL i również zdobyła dwa certyfikaty CACS na Supreme Championa oraz tytuł BEST IN VARIETE, czyli najlepszy kot syberyjski w kolorze!
Najważniejsze jednak i najbardziej cenne zwłaszcza dla hodowców kotów syberyjskich, które muszą w II Kategorii wystawowej pokonać piękne i okazałe koty półdługowłose innych ras takie jak: Maine Coony, Norweskie Leśne, Ragdolle, Neva Masguerade, święte Koty Birmańskie i Tureckie Vany, jest zdobycie Nominacji do BISu.
Nasze wspaniałe koty zdobyły na wystawie w Pradze aż 4 X NOM BIS!!!
Drugiego dnia wystawy wsród 5 najpiękniejszych kotek dorosłych Kategorii II znalazły się aż dwie koteczki reprezentujące naszą hodowlę:
IC ODISSI od Kniahini*PL oraz GIC IZYDA Figlarne Kociaki*PL!!!

To jeszcze nie koniec...

Po raz pierwszy możemy się pochwalić zdobytym BIS i to aż dwa razy :)

GIC BOSTON Nowa Era*PL zdobył zaszczytny tytuł WINNER BEST IN SHOW!!!
Praga 21-01-2012

GIC IZYDA Figlarne Kociaki*PL zdobyła zaszczytny tytuł WINNER BEST IN SHOW!!!
Praga 22-01-2012

To sukces bardzo ważny zarówno dla Hodowli Kotów Nowa Era*PL jak tez dla innych hodowców naszej wspaniałej rasy Kotów Syberyjskich. Pomimo ogromnej konkurencji Syberyjczyki coraz częściej święcą laury na wystawach, co oznacza, ze są coraz piękniejsze i coraz lepsze w typie.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych kochanych Sybiraków :)

Dziękujemy za miłe przyjęcie w Pradze, wspaniałą atmosferę i prawdziwie życzliwe gratulacje od zupełnie obcych nam ludzi i nowo poznanych przyjaciół :)
T???me se V?s. P?eji V?m p??jemn? ve?er :)

2012.01.20

Serdecznie dziękujemy za zdjęcia LOARY Nowa Era*PL oraz wieści o koteczce :)
Niech się zdrowo chowa, rośnie duża i puchata a swoją obecnością wnosi wiele radości i pozytywnych wibracji do Waszej wspaniałej rodziny :)

2012.01.18

Jeszcze tylko jedna koteczka LIMA Nowa Era*PL czeka na swoje przeznaczenie. To słodka, przyjazna i rozmruczana koteczka o wesołym usposobieniu i jasnym spojrzeniu błękitnych oczu :) Zapraszam do rezerwacji :)

2012.01.17

Kolejne zdjęcia KALIFORNII Nowa Era*PL przysłała Iza z Holandii. Serdecznie dziękujemy :) Bardzo jesteśmy dumni z naszej pięknej koteczki :)

2012.01.17

Rudzielec MADAGASKAR Nowa Era*PL opuścił już mamę i pojechał do nowego domu w Mścicach koło Koszalina. Niech się zdrowo chowa i daje dużo radości nowym, wspaniałym opiekunom :)

2012.01.16

Dziękujemy za piękne zdjęcia GALII Nowa Era*PL i MARSYLII Nowa Era*PL z nowego domu. Z niecierpliwością czekałam na dobre wieści, ponieważ Galia dłużej niż inne kocięta mieszkała z nami i bardzo się do niej przywiązałam. Cieszę się, że obie dziewczynki znalazły tak miłą rodzinę i są tam szczęśliwe :)

2012.01.15

Nasza Koteczka Neva Masquerade LOARA Nowa Era*PL pojechała do Niemiec i zamieszkała w Hamburgu. Nowa rodzina pokochała „Bączka” od pierwszego wejrzenia. Pani Beatka napisała, że wszyscy są zauroczeni Loarą :) Bardzo nas to cieszy :)

2012.01.07

Kolejna przepiękna szylkretka MARTYNIKA Nowa Era*PL zamieszkała w Elblągu z Basią i Ewą. Koteczka będzie miała towarzystwo kotów domowych i zapewnioną miłość i wspaniałą opiekę obu sympatycznych Pań :)

2012.01.06

Dzisiaj do nowego domu pojechały dwie syberyjki: MARSYLIA Nowa Era*PL i GALIA Nowa Era*PL. HURRA!!! Koteczki zamieszkały razem w Gdańsku. Mają nową, wspaniałą rodzinę - prawdziwych kociarzy :) Po długim oczekiwaniu piękna GALIA skradła serca nowym opiekunom, którzy byli jej przeznaczeni.
Kochani życzę Wam dużo radości i dobrych wzruszeń z mruczeniem w tle a kotkom długiego i szcześliwego życia u Waszego boku :)

2012.01.03

Kocięta powoli opuszczają już naszą hodowlę. MIAMI Nowa Era*PL zamieszkała w Szczecinie u Pani Renaty, Maćka i Michała a mały NEAPOL pojechał do Zakopanego i zamieszkał u Kuby i Karola :)
życzymy wielu radosnych chwil w towarzystwie rozmruczanych syberyjczyków :)

2012.01.02

Minął kolejny rok w Hodowli Kotów Syberyjskich Klasycznych i Neva Masquerade Nowa Era*PL. 2011 był to rok specyficzny, pełen blasków i cieni... Przyniósł nam sporo radości i wiele wylanych łez...
Nasze piękne kotki syberyjskie zakochane w naszych dorodnych kocurach, urodziły 29 cudownych kociątek syberyjskich, które uszczęśliwiły wiele rodzin w kraju i za granicą :) Z wielkim bólem pożegnaliśmy cudownego kocura Neva Masquerade, naszego ukochanego Cappucino. CH CYPRYS Pola Elizejskie*PL odszedł za Tęczowy Most :(
W dalekiej Belgii do Kociego Raju odszedł najpiękniejszy i najmilszy kociak Glasguś:( Nigdy ich nie zapomnimy...
Zamieszkali z nami kocur Neva Masquerade ALEKSANDER vel żooli*PL oraz kotka Neva Masquerade ZELANDIA Figlarne Kociaki*PL.
Na wystawach krajowych i zagranicznych osiągnęliśmy wiele sukcesów.
Nasze kotki i kocury zdobyły łącznie 9 x BIV i 7 x NOM BIS !!!
CH ESTERKA Z Warmii*PL i CH NAOMI od Kniahini*PL zdobyły tytuł Championa.
IC ODISSI od Kniahini*PL i IC YARISHA z Dworku Bojara*PL ukończyły tytuł Internationale Champion.
GIC IZYDA Figlarne Kociaki i GIC BOSTON Nowa Era*PL zdobyły zaszczytny tytuł Grand Internationale Champion.
Największe sukcesy odnotował urodzony w naszej hodowli GIC BOSTON Nowa Era*PL. Ten niespełna dwuletni kocur w minionym roku zadebiutował na wystawie i zdobył kolejno tytuły: Champion, Internationale Champion i Grand Internationale Champion!!!
Oprócz tego 4 razy został nominowany do BEST IN SHOW oraz 3 razy okazał się najpiękniejszym kotem syberyjskim w kolorze!!!
Miot „B” z zaprzyjaźnionej hodowli Pure Posh*PL, po naszym kocurze Aleksandrze Vel żooli*PL, zdobył NOM BIS. Marlenko Gratulacje!!!
Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych kotów. Te piękne i mądre syberyjczyki cudownie odwzajemniają miłość jaką je obdarzamy :)

2012.01.01

Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym co minęło i nad tym, co nas czeka.
Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro życzy Jola Kurowska z rodziną :) Niech Wam służy szczęście o każdej godzinie i niech Was dobrego nic w życiu nie mnie :)