Kocięta na sprzedaż
Koty do oddania
Facebook
Hodowla Kotów Syberyjskich i Neva Masquerade Nowa Era*PL

Kronika hodowli

Rok 2011

2011.12.29

2011.12.23

Serdecznie dziękujemy za życzenia świąteczne i zdjęcia naszych milusińskich z nowych domów.
Kolejne nadesłali nam opiekunowie niebieskiej JARDINE Nowa Era*PL i srebrzystego JUKATANA Nowa Era*PL. Niech rosną piękne i zdrowe i wnoszą dużo radości dla Waszych rodzin :)

2011.12.07

Nasza JAKUCJA Nowa Era*PL dorasta !!! Ukończyła dopiero pół roku. Urosła i wspaniale się ofutrzyła. Już jest piękna i spodziewamy się, że będzie z niej kotka bardzo dobra w typie syberyjskim. Dzieci ze skojarzenia GIC IZYDA Figlarne Kociaki*PL i SC HORUS Perła Północy*PL są rewelacyjne:) Beatko dziękujemy za zdjęcia. Mamy nadzieję, że jesteś zadowolona z JAKUCJI :) Koteczka zaprzyjaźniła się z psami i widać, że jest u Was szczęśliwa.

2011.12.06

2011.12.05

Otrzymaliśmy nowe zdjęcia ATLANTY Nowa Era*PL vel Dumki i EUFRATA Nowa Era*PL w domu zwanego Bonusem:) Dziękujemy serdecznie :) Jest nam niezmiernie miło jak mamy możliwość obserwować co wyrosło z naszych puchatych kłębuszków syberyjskich. Dumka wygląda jak kotka wystawowa. Piękna, dostojna i wspaniale ofutrzona, zarówno pod względem tekstury futra jak i cudownych szylkretowych odcieni. Bonusek jak mawiają nowi opiekunowie to jeszcze dzidziuś Słodki miziak uwielbiający zabawy i przytulanki. Ciekawe czy taki przyjemny charakter zachowa jako dorosły w pełni dojrzały kocur syberyjski :)

2011.11.28

Otrzymaliśmy piękne zdjęcia LAPONII Nowa Era*PL z nowego domu. Koteczka ładnie się rozwija a na szyjce nosi czerwoną obróżkę :) Dziękujemy Pani Monisiu :) Kolejne zdjęcia JUKATANA Nowa Era*PL przesłała Pani Ewelina ze świnoujścia. Kocurek wyrósł i pięknie się ofutrzył. Coraz bardziej przypomina swojego wspaniałego ojca SC HORUSA Perła Północy*PL.

2011.11.22

Serdecznie dziękujemy za kolejne zdjęcia z nowych domów koteczki KALIFORNII Nowa Era*PL oraz po raz pierwszy nadesłane zdjęcia koteczki JARDINE Nowa Era*PL. To wielka radość dla hodowcy jak kocięta trafiają do miłośników kotów i są szczęśliwe w nowych domach :)

2011.11.20

Dzisiaj pojechała do nowego domku do Gryfina nasza cudowna koteczka syberyjska JARDINE Nowa Era*PL. To wspaniała, rozmruczana i bardzo miziasta dziewczynka.
Jesteśmy pewni, że będzie miała dobrze u Pani Joli :)

2011.11.19

Pojechaliśmy do Niemiec do Flensburga. Nasze kotki syberyjskie zdobyły wymagane certyfikaty zagraniczne: CH ZATEJKA z Dworku Bojara*PL kolejny CACIB na Inrterchampiona a IC ODISSI od Kniahini*PL CAGCIB na Grand International Championa. Trzymajcie kciuki za kolejne sukcesy wystawowe naszych syberyjskich piękności :)

2011.11.17

Nowe zdjęcia z Norwegii przysłała Mai-Helene.Dziękujemy ETOLIA Nowa Era*PL to najmilszy i najmądrzejszy kot na świecie. Tak twierdzi nowa opiekunka :) Zobaczcie sami jak urosła i wypiękniała zachowując jednocześnie miły i chętny do zabaw koci temperament. W zakładce Kocięta; MIOT „E” Etolia są nowe zdjęcia koteczki i filmik nakręcony podczas zabawy :)

2011.11.16

Kolejny Bączek z MIOTU „L” opuścił już hodowlę. Do nowego domku pojechała koteczka LAPONIA Nowa Era*PL. Zamieszkała u Moniki, Mariusza, Julci i Mikołaja z Warzymic. życzymy małej dużo zdrowia a nowym opiekunom zadowlenia z niebieskookiej kociej księżniczki :)

2011.11.14

Otrzymaliśmy tez zdjęcia dorosłej już koteczki CYRENAJKI Nowa Era*PL w domu zwanej Tosia.
Wyrosła na kotkę imponującą, o niesamowitej ekspresji, bujnie ofutrzoną i dobrą w typie wystawowym. Dziękujemy i zarazem gratulujemy nowym opiekunom :)

2011.11.13

Serdecznie dziękujemy za nowe zdjęcia koteczki Neva Masquerade LUIZJANA Nowa Era*PL.
Nasza maleńka Luizjanka-Przytulanka rośnie, ofutrza się i daje radość nowym opiekunom :)

2011.11.12

Kolejna wystawa tym razem w Koninie. CH ZATEJKA z Dworku Bojara*PL rozpoczęła Intechampiona, IC ODISSI zdobyła pierwszy certyfikat na GIC a ZELANDIA zdobyła EX1 w klasie młodzieży i została wybrana przez Pana Alberta Kurkowskiego najlepszym Jego kotem Neva Masquerade w młodzieży :) Bardzo się cieszymy, gdyż koteczka wspaniale się zapowiada i pięknie się rozwija :)

2011.11.10

Na wspaniałe, piękne kotki syberyjskie wyrastają GEORGIA Nowa Era*PL i JORDANIA Nowa Era*PL.
Bogusiu, dziękujemy za zdjęcia. To wspaniale móc śledzić dalszy rozwój naszych kociąt po opuszczeniu hodowli :)

2011.11.08

Dziękujemy za kolejne zdjęcia sreberka syberyjskiego KALIFORNII Nowa Era*PL, zwanej w domu Kalunią oraz neveczki LUIZJANY Nowa Era*PL, zwanej w domu Lizi lub Luizjanka-Przytulanka. Dla takich chwil warto prowadzić hodowlę. Kocięta trafiły do wspaniałych domów, gdzie wnoszą swoją obecnością wiele radości. Dziękujemy :)

2011.11.04

Dziękujemy za kolejne zdjęcia pięknego kocura syberyjskiego GANGESA Nowa Era*PL.
Już teraz widać, ze z małego kociaka wyrasta wspaniały, obficie ofutrzony syberyjczyk :)
Jesteśmy z niego tacy dumni :)

2011.11.03

Jeszcze cztery piękne koteczki syberyjskie z Nowej Ery*PL, gotowe do odbioru: GALIA, JARDINE, LIMA i LAPONIA czekają na nowych opiekunów. Może na Ciebie? Zapraszam do rezerwacji kociąt :)

2011.11.02

Bączki z MIOTU „L” zaczynają się rozjeżdżać do nowych domów. LUIZJANA Nowa Era*PL zamieszkała u Pani Magdy i Hani w Szczecinie a LUXOR Nowa Era*PL został kotkiem Ani i Macieja i również pozostał w rodzimym Szczecinie. To wspaniałe kocięta. Już za nimi tęsknimy :)

2011.11.01

Pani Halinko dziękujemy za zdjęcia uroczego kocurka KILIMANDżARO Nowa Era*PL. Cieszymy się, ze maluch ma tak dobrze w nowej rodzinie :)

2011.10.29

Nasza szylkretowa panienka JAKUCJA Nowa Era*PL zamieszkała u nowej rodziny w Poznaniu. życzymy wiele szczęścia nowym opiekunom i zadowolenia z koteczki, tej cudownej, rozmruczanej, syberyjskiej piękności :)

2011.10.28

Gotowe do odbioru na nowe kochające rodziny czekają dwie cudowne koteczki syberyjskie: szylkretka GALIA Nowa Era*PL i niebieska JARDINE Nowa Era*PL.
Zapraszam do rezerwacji tych miłych i przyjaznych syberyjskich dziewczynek.

2011.10.27

Srebrzysty kocurek syberyjski KILIMANDżARO Nowa Era*PL zamieszkał z Panią Halinką w Szczecinie. Spodziewam się, ze będzie prawdziwym kocim przyjacielem :) Kociak mruczy jak traktorek. Już za nim tęsknimy. Wszystkiego Dobrego i dużo głasków dla malucha :)

2011.10.24

Piękna JAMAJKA Nowa Era*PL szybko zaklimatyzowała się w nowym domu w Sokołowie Małopolskim.
Dziękujemy za zdjęcia koteczki. Niech się zdrowo chowa i daje Wam wiele radości :)

2011.10.19

Serdecznie dziękujemy za zdjęcia z nowego domu koteczki syberyjskiej KALIFORNIA Nowa Era*PL.
Otrzymaliśmy też kolejne zdjęcia JUKATANA Nowa Era*PL. Bardzo się cieszymy, ze kociaki tak szybko zaprzyjaźniły się z nowymi rodzinami :)

2011.10.16

Dzisiaj opuściła hodowlę srebrzysta szylkretka syberyjska KALIFORNIA Nowa Era*PL. Zamieszkała w Holandii u prawdziwych miłośników zwierząt. Iza, Pier i czterech wspaniałych synów pokochali maluszka od pierwszego wejrzenia. Niech się zdrowo chowa i daje wiele radości nowym opiekunom :)

2011.10.15

Nasza piękna koteczka syberyjska JAMAJKA Nowa Era*PL opuściła już hodowlę. Zamieszkała u wspaniałych i kochających opiekunów w Sokołowie Małopolskim w hodowli Gabelin Fort*PL. życzymy dużo zdrowia i wielu sukcesów hodowlanych i wystawowych :)

2011.10.09

Mamy nowe kocięta Neva Masquerade - MIOT „N”. OLINKA Zefirowy Powiew*PL kolejny raz została mamą. Tym razem urodziła 2 kocięta: parkę. Tatusiem jest piękny ALEKSANDER vel żooli*PL. Bardzo jesteśmy ciekawi kolorów kociąt. Już wkrótce ukażą się zdjęcia maluszków na naszej stronce. Zapraszamy do rezerwacji kociaków :)

2011.10.07

To wyjątkowy dzień. CH NAOMI od Kniahini*PL urodziła cudowne kociaki - wspaniały MIOT „M”. Mama i kocięta czują się dobrze. Dumnym tatą został kocur syberyjski, reproduktor pochodzący z naszej hodowli GIC BOSTON Nowa Era*PL.

2011.10.05

Koteczka syberyjska JORDANIA Nowa Era*PL opuszcza już mamę i rodzeństwo. Ta wspaniała i milusińska szylkretka zamieszka w Szwajcarii w hodowli Pretty Siberian. Dołączy do rudej Kitti i jej kociąt oraz niebieskiej Georgii. Trzymamy kciuki i życzymy wielu sukcesów wystawowych i hodowlanych :)

2011.09.24

Wspaniały MIOT „F” ukończył dziś roczek. Wszystkiego najlepszego dla kociąt i ich opiekunów od Hodowli Kotów Syberyjskich Klasycznych i Neva Masquerade Nowa Era*PL !!!

2011.09.24

Kocięta z MIOTU „J” JUKATAN Nowa Era*PL i JURMALA Nowa Era*PL zamieszkały już w nowych domach. JUKATAN pojechał do świnoujścia a JURMALA została w Szczecinie. Nowym opiekunom życzymy wiele radości z obcowania z tymi cudownymi istotami. Niech mruczenie szczęśliwego kota towarzyszy Wam na codzień :)

2011.09.17/18

Kolejna wystawa kotów w Bydgoszczy zakończyła się sukcesami naszych pięknych kotów syberyjskich. CH ODISSI od Kniahini*PL uzyskała tytuł International Champion, IC YARISHA z Dworku Bojara*PL zdobyła dwa certyfikaty CAGCIB na Grand International Champion a IC DRAZIC Contentus*PL tym razem uplasował się na drugim miejscu. Nasze srebrzyste rudzielce bardzo podobały się licznie przybyłej publiczności. Ciekawe czy przełoży się to na sprzedaż przyszłych kociąt do Bydgoszczy...

2011.09.10

Kolejna wystawa, tym razem w Pinnebergu w Niemczech zakończona sukcesami moich kotów syberyjskich :)
CH YARISHA z Dworku Bojara*PL zdobyła tytuł International Champion oraz BIV - okazała się najlepszym kotem syberyjskim w kolorze :) IC DRAZIC Contentus*PL zdobył kolejny certyfikat na GIC a ODISSI od Knaihini*PL tym razem uplasowała się na drugim miejscu :)
Wielką niespodziankę sprawiła nam niebieska koteczka urodzona w naszej hodowli - GEORGIA Nowa Era*PL. Pięknie zadebiutowała w klasie kociąt otrzymując ocenę doskonałą i słowa uznania od sędziny. Georgia bardzo dobrze się zapowiada :)
Gratulujemy Bogusi z hodowli Pretty Siberian*PL i zyczymy dalszych sukcesów wystawowych :)

2011.08.31

W zaprzyjaźnionej hodowli Pretty Siberian*PL urodziło się sześć ślicznych kociąt: 3 dziewczynki i 3 chłopaczków. Tatusiem został IC DRAZIC Contentus*PL. Jesteśmy dumni z naszego kocura-reproduktora :) Bogusiu, serdeczne gratulacje dla Ciebie i Kiti :)

2011.08.28/29

Na międzynarodowej wystawie w Opolu debiutowała w klasie kociąt nasza najmłodsza kotka Syberyjska Neva Masquerade - ZELANDIA Figlarne Kociaki*PL. Otrzymała oceny doskonałe i zdobyła pierwsze pochwały i wyrazy uznania od sędziów. Szczególnie podobało się jej bujne futro o pięknym kontrastowym kolorze, puszysty ogon i mocna, masywna budowa. Kotka bardzo dobrze rokuje na przyszłość :)
Nasze rudosrebrzyste dorosłe piękności tym razem uplasowały się na drugim miejscu ustępując pierszeństwa pięknej koteczce czarnosrebrzystej.
Wspaniała szylkretka GAJA Nowa Era*PL po raz pierwszy zaprezentowała się na wystawie w klasie kociąt, zdobywając ocenę doskonałą. Zachwycony sędzia z Norwegii, zapowiedział, że bardzo chciałby zobaczyć GAJę ponownie jako dorosłą już kotkę. Unikatowe umaszczenie pięknego futerka, cudowne spojrzenie i gracja szylkretowej piękności to niewątpliwe atuty koteczki, która urodziła sie w naszej hodowli a aktualnie mieszka w Hodowli z Pogranicza*PL. Dorotko gratulujemy pierwszych sukcesów Gajusi, trzymamy kciuki za następne i cieszymy się razem z Tobą :)

2011.08.18

Koteczka syberyjska GAJA Nowa Era*PL rozpieszczana w nowym domku, rośnie, pięknieje i ładnie się rozwija. Dostaje już kryzę i bujny, puchaty ogon. Niepowtarzalne szylkretowe umaszczenie dodaje jej uroku.
Dziękujemy za nowe zdjęcia Gajusi :)

2011.08.17

Nasz piękny kocurek syberyjski GANGES Nowa Era*PL tak długo czekał na odpowiednich opiekunów. Warto było:) Zamieszkał w Kołobrzegu u Karoliny i Wojtusia. Od razu zaakceptował nową rodzinę i sam "zapakował się" do transporterka czekając cierpliwie aż dopełnimy formalności. I Jak tu nie wierzyć w przeznaczenie?!

2011.08.15

Nasza GEORGIA Nowa Era*PL (jak często bywa przy niebieskich syberyjczykach) z Brzydkiego Kaczątka zamienia się w Pięknego łabędzia.
Bogusiu dziękujemy za nowe zdjęcia Georginy:) Cieszymy się, że koteczka ma u Was tak dobrze :)

2011.08.12

Od dzisiaj nasza Hodowla Kotów Syberyjskich Klasycznych i Neva Masquerade NOWA ERA*PL należy do nowo powstałego Klubu CAT CLUB FENIKS-CCF z siedzibą w Głubczycach pod patronatem Felis Polonii-FPL.

2011.08.10

Dzisiaj obchodzą swoje pierwsze Urodziny kocięta z MIOTU „E”. Dużo głasków dla kotków. Niech się zdrowo chowają i sprawiają wiele radości swoim opiekunom :)

2011.08.09

Dziękujemy za zdjęcia kocurka ILLINOIS Nowa Era*PL z nowego domu. Niech się zdrowo chowa, rośnie duży i swoją obecnością wnosi wiele radości i pozytywnych energii.

2011.08.01

Pani Natalko. Dziękujemy za zdjęcia Homera i Ginger na nowym drapaku. Ciesze się, ze maluch trafił do Waszego domu. Jestem pewna, że kotek stanie się członkiem Waszej rodziny oraz, ze nie zabraknie mu czułej opieki i ciepła domowego ogniska. To taki miły kocurek. Będziecie z Niego zadowoleni :)

2011.07.31

Ostatni „Misiek” - kocurek Neva Masquerade HOMER Nowa Era*PL zamieszkał w nowym domu. Pojechał do Wrocławia, do Pani Natalki i Jej córeczek Oliwki i Nicolettki. Homerowi nie będzie smutno. Koteczka brytyjska Ginger zapewni mu kocie towarzystwo a i rąk do głaskania na pewno nie zabraknie :)

2011.07.28

Elu dziękujemy za zdjęcia Hamiltona w czułych objęciach Florencji. Tak bardzo się cieszę, że maluch został zaakceptowany przez resztę statecznego stada. Pozdrawiam serdecznie i przesyłam dużo głasków dla całej kociej gromadki :)

2011.07.28

Nasz jedynaczek, śliczny i wesoły rudy kocurek syberyjski ILLINOIS Nowa Era*PL pojechał do nowego domku. Zamieszka u Ivany i Jej rodziny w malowniczym Feuerthalen w Szwajcarii. Rośnij zdrowo nasz Rudziku:) Ivana POWODZENIA !!!

2011.07.24

Dziękujemy za piękne zdjęcia kocurka Neva Masquerade HAMILTONA Nowa Era*PL w domu zwanego Hamisiem. Bardzo cieszymy się, ze kociak zadomowił się w nowym otoczeniu, jest kochany i szczęśliwy a nowi opiekunowie są zadowoleni z kociego towarzystwa :)

2011.07.20

Mamy dostępne wspaniałe kocięta syberyjskie w różnych kolorach. Na nowe domki czekają gotowe do odbioru kocięta z MIOTU „G”. Cudownie rozmruczane, nauczone dobrych manier GANGES Nowa Era*PL i GALIA Nowa Era*PL. Jestem przekonana, że kotki te wniosą wiele radości do nowych domów i staną się prawdziwą ozdobą otoczenia. Podaruj sobie odrobinę luksusu a zyskasz prawdziwego przyjaciela na długie lata :)

2011.07.18

Nasze piękne, rozmruczane panienki DAKOTA Nowa Era*PL i CHATANGA Nowa Era*PL zamieszkały razem na Podkarpaciu w Sokołowie Małopolskim. Nowi opiekunowie: Gabrysia, Eli i Janek z hodowli Gabelin Fort*PL od razu je pokochali i bardzo się cieszą z nowych członków rodziny. Jestem pewna, ze tym razem nowy dom okaże się dla Dakoty i Chatangi docelowy i szczęśliwy. Powodzenia i wszystkiego dobrego :)

2011.07.14

Dzisiejszej nocy po długim i skomplikowanym porodzie, błękitnooka BLANKA Koci Eden*PL urodziła cudowny MIOT „L” - szczęśliwą siódemkę kociątek Neva Masquerade:
sześć dziewczynek i jednego chłopaczka. Małe BąCZKI są zdrowe, ruchliwe i pełne życiowej energii. Wniosły wiele radości do naszego domu. Na razie trudno je odróżnić ale już niedługo będą się wybarwiać i stopniowo zaczną upodabniać się do swoich pięknych rodziców:) Blanka powoli odzyskuje siły i wraca do zdrowia wyczerpana narodzinami tak licznej gromadki. Szczęśliwy tatuś to wspaniały kocur reproduktor ALEKSANDER vel żooli*PL.

2011.07.13

Cudowny misiek HOLLYWOOD Nowa Era*PL zamieszkał u Eli w Szczecinie z naszą kotką FLORENCJą Nowa Era*PL, kotką norweską leśną Lilką oraz dachowym kocurem Tybkiem - szefem Gangu. Jesteśmy pewni ze maluszek bardzo szybko zaaklimatyzuje się w pełnym miłości do zwierzaków nowym domku.

2011.07.11

Kochane kocięta z MIOTU „D” skończyły dziś roczek. Kotkom i ich Opiekunom składamy najlepsze życzenia urodzinowe :)

2011.07.11

Moj ulubieniec HAMILTON Nowa Era*PL pojechał do nowego domku. Zamieszkał z Pauliną i Michałem w Szczecinie. życzymy wielu cudownych chwil z nowym, puchatym przyjacielem.

2011.07.10

Dzisiejszej nocy CH BERTA Przez Przypadek*PL urodziła cudowne kocięta syberyjskie MIOT „K”. Ojcem jest IC DRAZIC Contentus*PL. Serdeczne podziękowania dla mojej ukochanej siostrzenicy Sandry, która nie tylko wspaniale opiekowała się zwierzakami, ale stanęła na wysokości zadania i dzielnie odebrała poród kociąt K, tym samym stając się Matką Chrzestną całego miotu.

2011.07.10

Byliśmy na wystawie w Rendsburgu (Niemcy). CH ODISSI od Kniahini*PL zdobyła swój pierwszy certyfikat CACIB na Intera wygrywając z CH YARISHA z Dworku Bojara*PL. IC DRAZIC Contentus*PL zdobył następny CAGCIB i stał się najlepszym kotem syberyjskim w kolorze zdobywając kolejny BIV.

2011.07.08

Przyjechały do nas cudowne zaprzyjaźnione ze sobą koteczki syberyjskie: DAKOTA Nowa Era*PL i CHATANGA Nowa Era*PL. Dotychczasowa opiekunka nie mogła ich zatrzymać, więc dziewczynki wróciły do nas jako dorosłe już koteczki. Jeszcze nie wiem jaki los jest im pisany. Czas pokaże czy zostaną z nami czy trafią do kolejnego nowego domku. Mam nadzieję, że tym razem decyzja nabycia kotek będzie lepiej przemyślana.