Kocięta na sprzedaż
Koty do oddania
Facebook
Hodowla Kotów Syberyjskich i Neva Masquerade Nowa Era*PL

Kocięta
Mioty A5–Z5

Mioty A–Z Mioty A2–Z2 Mioty A3–Z3 Mioty A4–Z4 Mioty A5–Z5
MIOT „S<span class='index_dolny'>5</span>”

MIOT „S5

Urodzone 09 sierpnia 2019
Kocięta będą gotowe do odbioru po 09.12.2019
Rodowód kociąt
Rodzice
FAVORIT Taiga Star*RU
EFROSINYA of Russian Character (RU)
Wolne kocięta!

MIOT „R<span class='index_dolny'>5</span>”

MIOT „R5

Urodzone 24 lipca 2019
Kocurek jest już gotowy do odbioru
Rodowód kociąt
Rodzice
CH HENRIK Iz Tverskogo Knyazhestva (RU)
CIRRI Vistula*PL

MIOT „O<span class='index_dolny'>5</span>”

MIOT „O5

Urodzone 26 kwietnia 2019
Kocurek jest już gotowy do odbioru
Rodowód kociąt
Rodzice
CULLMAN Nowa Era*PL
ONE CARESS Wiśniowy Sad*PL

MIOT „N<span class='index_dolny'>5</span>”

MIOT „N5

Urodzone 10 kwietnia 2019
Kocurek jest już gotowy do odbioru
Rodowód kociąt
Rodzice
CH COGITO Fantasmagoria*PL
CH ZAMBEZI Nowa Era*PL
Wolny kocurek!Mioty A–Z Mioty A2–Z2 Mioty A3–Z3 Mioty A4–Z4 Mioty A5–Z5

Nie sprzedajemy kotków bez rodowodów!

Termin „kociak na kolanka” oznacza, że jest to kotek do towarzystwa ale bez prawa do udziału w wystawach i bez możliwości rozmnażania. W umowie sprzedaży takiego kotka jest zapis o konieczności kastracji lub sterylizacji.

Sterylizacja i kastracja są niezbędne dla zwierząt nie przeznaczonych do hodowli. Przede wszystkim zapobiegają chorobom narządów rodnych a także eliminują huśtawkę hormonalną i naturalny popęd płciowy. Kocurki po kastracji nie mają ciągot do włóczęgostwa ani nie znaczą terenu a kotki nie tracą wagi ani futra z powodu przedłużającej się rui i nie starają się za wszelką cenę wymknąć na randkę.

Nasze kocięta opuszczają hodowlę po ukończeniu 12 tygodni życia. Do nowych domów oprócz wyprawki, dobrego wychowania oraz umiejętności korzystania z drapaka i kuwety, zabierają książeczkę zdrowia potwierdzającą 2 szczepienia i odrobaczenia, rodowód FIFE honorowany na całym świecie a także nasze wsparcie na całe życie.

Nasze koty karmione są głównie karmą Royal Canin w wariantach odpowiednich dla wieku i aktualnych potrzeb. Oprócz tego dostają wołowinę lub kurczaka. Kotu absolutnie nie wolno podawać mleka, surowej ryby ani wieprzowiny. Powinien natomiast zawsze mieć dostęp do świeżej wody.

Futro kotów syberyjskich wymaga nieskomplikowanej aczkolwiek systematycznej pielęgnacji. Sierść kocią należy szczotkować, a częstotliwość zależy od okresu linienia. Zasada jest taka: albo wyczeszesz kota albo kanapę. Raz w tygodniu powinno się wyczyścić kotu uszy i ewentualnie obciąć pazurki.

Nie sprzedajemy kociąt, które mają posłużyć za prezent. Zanim kupisz kociaka i zwiążesz się z nim na wiele lat, musisz tę decyzję naprawdę przemyśleć.

Pamiętaj też, że kot wypuszczany na zewnątrz bez kontroli jest narażony na niebezpieczeństwa ulicy i utratę życia ze strony agresywnego psa, podłego człowieka czy przypadkowego samochodu. Może również nabawić się groźnych chorób lub pasożytów.

Równie istotne jest zabezpieczenie okien i balkonu oraz właściwy dobór roślin doniczkowych – niektóre z nich są naprawdę groźne dla kotów.

Kot syberyjski to prawdziwy przyjaciel. Jeśli będziesz miał to szczęście, że Ciebie wybierze kot syberyjski wtedy Twoje życie odmieni się na lepsze, bo syberyjczyk kocha miłością bezgraniczną i bezwarunkową.